פתרונות אשראי

הערכת שווי חברה

לכל עסק סיפור משלו הכולל את הניצחונות, ההישגים, האתגרים והערך המוסף שהוא ייצר לאורך השנים.

לא תמיד קל למדוד את ההצלחה והחוזקות שלך בנתונים מספריים. בשביל רגעים כאלה בדיוק, כשמגיע הזמן למדוד את שווי החברה שלך באופן אמין, זמינה לך המקצועיות הבלתי מתפשרת של המומחים הפיננסיים של קרדיט אינווסטור.

אנו מבינים עד כמה מדובר בצעד חשוב בתולדות החברה שלך.

כדי להבטיח שנבצע הערכת שווי חברה מדויקת ואמינה, אנו מאמצים גישה רבת היבטים שתאפשר לחשוף את פוטנציאל הערך האמיתי של החברה.

מהי הערכת שווי חברה?

בתהליך זה נערכת בדיקה מקיפה של כלל המאפיינים המרכיבים את שוויה הכספי של החברה – מתזרים מזומנים ואחזקות הנכסים ועד לפוטנציאל הצמיחה והמוניטין ועל פי מכפילים שונים, בהתאם לתחום העסק, מתבצעת הערכה מדויקת ככל הניתן של שוויה בפועל.

בתהליך הערכת שווי החברה שלך, אנו למעשה משתמשים בטווח רחב של מדדים על מנת לקבוע את ערכה הכלכלי.

שירות זה מהווה שלב קריטי בנקודות ציון עסקיות משמעותיות רבות בהיסטוריה של הארגון שלך, מסבבי גיוס והגשת דוחות כספיים, דרך עסקאות מיזוג ורכישה ועד להנפקה ראשונית בבורסה.

כיצד לוקחים משכנתא

למי מתאים שירות הערכת שווי חברה פרטית?

שירותי הערכת שווי מתאימים לעסקים בכל הגדלים המעוניינים לקבל אומדן מדויק ואמין של ערך הארגון לטווח רחב של מטרות. בין אם בכוונתך למכור את העסק שלך, לבצע רכישה גדולה ומשמעותית, למשוך משקיעים חדשים או לקבל טווח רחב של החלטות אסטרטגיות הדורשות על פי חוק לבצע הערכת שווי חברה, המומחים שלנו יסייעו לך באמצעות מגוון כלים מתקדמים לקבוע את השווי האמיתי של החברה שלך.

איך זה עובד?

הערכת שווי של חברה היא תהליך מורכב הדורש טווח רחב של כלים ואימוץ גישה הוליסטית על מנת להבטיח דיוק, אמינות ובחינה של כלל ההיבטים שיכולים להשפיע על הערך.

כחלק מהשירות, נערוך ניתוח יסודי של הדוחות הכספיים, הנכסים, ההתחייבויות, תזרים המזומנים, נתח השוק שלך ואת כלל הגורמים המשפיעים על פוטנציאל הצמיחה שלך בעתיד.
בראש והראשונה, נרכז את כל המידע הפיננסי הרלוונטי ונבצע ניתוח מפורט של הביצועים הפיננסיים של החברה. לאחר מכן, נעשה שימוש בשיטות הערכה שונות לקביעת שווי החברה, כמו היוון תזרים מזומנים והשוואת החברה לחברות דומות בשוק על סמך שלל מדדים פיננסיים.
גם לאחר שנסיים לגבש את הערכת השווי, אנו זמינים לכל שאלה ונשמח לספק לך ייעוץ מקיף שיאפשר לך לקבל החלטות מושכלות על בסיס הנתונים שיתקבלו.

למה דווקא איתנו?

מומחיות פיננסית מנצחת

הצוות שלנו מורכב מאנליסטים פיננסיים ותיקים עם ניסיון רב בהערכת שווי חברות. התובנות שרכשנו לאורך השנים בהערכת שווי חברות ממגזרים מגוונים מאפשרים לנו לספק ניתוח הערכת שווי מדויק.

גישה הוליסטית להערכת שווי

אנו נוקטים בגישה רבת פנים להערכת שווי החברה שלך ולוקחים בחשבון לא רק מדדים פיננסיים, אלא גם דינמיקות שוק, מגמות תעשייה ופוטנציאל צמיחה.

תובנות אסטרטגיות לאורך כל התהליך

גם לאחר הערכת השווי אנו מספקים לך המלצות שיעזרו לך למקסם את הערך של העסק שלך ולקבל החלטות פיננסיות נכונות.

מחוייבות להצלחה

שירות מקצועי ועם יחס אישי

אנחנו מיישמים את הכלים המתקדמים ביותר בשוק ומגייסים לצידנו מומחים מובילים בתחומם כדי להבטיח שנעמיד לרשותך שירותי הערכת שווי באיכות גבוהה, במסגרת זמנים מיטבית ובהתאם לנתונים העכשוויים ביותר בשוק הרלוונטי.

הערכה מדויקת ומקיפה לשווי העסק שלך

כדי לבצע הערכת שווי אמינה, אנשי המקצוע הנכונים הם הנפתח.

צוות קרדיט אינווסטור מתחייב לספק לך ניתוח פיננסי מדויק ורחב היקף שיאפשר לך לא רק לממש את המטרות הנקודתיות לשמן התבצעה ההערכה, אלא לקבל תובנות חשובות שיקדמו את כלל היעדים האסטרטגיים שלך.

צרו קשר

כדי לקבל מידע נוסף על השירות, ניתן להשאיר פרטים כאן עוד היום.

 הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם לתיאום שיחת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

תפריט נגישות