פתרונות משכנתא

ייעוץ משכנתא חדשה

החלום על הבית משותף לכל כך הרבה ישראלים.
כדי להבטיח שנעשה את הצעדים הראשונים במסע החשוב הזה, הכול מתחיל בייעוץ המתאים.

אחרי הכול, מדובר ברוב המקרים בעסקה החשובה ביותר שנעשה ורובנו ניכנס אליה עם ידע מצומצם למדי.
כל החלטה שנקבל היום, תשפיע על היציבות הפיננסית שלנו שנים קדימה.

קרדיט אינווסטור מעניקה לך שירותי ייעוץ משכנתא המבוססים על שנים של ניסיון בתחום. עם ידע מעמיק, היכרות עם טווח רחב של צרכים ומחויבות בלתי מתפשרת להצלחה שלך, אנחנו מסייעים לך לבנות תמהיל משכנתא אופטימלי ולהשיג את התנאים הטובים ביותר שזמינים לך במוסדות הפיננסיים היום.

יחד, נהפוך את סבך המורכבויות הכרוך בקבלת משכנתא לתהליך מעצים שיאפשר לך לקבל החלטות מושכלות ולקדם התנהלות פיננסית חכמה ומיטיבה לאורך שנים.

מהו ייעוץ משכנתא?

על אף שמדובר ברוב המקרים בעסקה הגדולה והמשמעותית ביותר שנעשה בחיינו, רובנו מגיעים עם ידע מוגבל מאוד לפגישה עם בנק המשכנתאות.

לבנק, מצידו, יש אינטרס אחד ברור – למקסם רווחים. ייעוץ משכנתא פרטי שאינו תלוי בבנק מאפשר לך לאפיין את הצרכים שלך במדויק ולקבל הכוונה שמשרתת בראש ובראשונה את האינטרסים שלך.

בתהליך ייעוץ המשכנתא המומחים של קרדיט אינווסטור יאפיינו את המצב הפיננסי שלך במדויק, יפרסו בפניך את טווח האפשרויות שלך, תוך תיאום ציפיות שקוף ומדויק ויסייעו לך לבנות תמהיל משכנתא מדויק לצרכים שלך.

משיעורי ריבית פוטנציאליים ומסלול הריביות המתאים לנסיבות הכלכליות שלך ועד לסכום ההחזר החודשי – אנחנו כאן כדי להבטיח שכל החלטה תשרת את הרווחה הכלכלית שלך לכל אורך תקופת ההחזר.

למי מתאים ייעוץ משכנתא?

למעשה, אנו ממליצים בחום לכל אדם המעוניין לקחת משכנתא להסתייע בייעוץ משכנתא פרטי.

הייעוץ הזמין מהבנק נאמן בראש ובראשונה, מטבע הדברים, לבנק. על אף שנוכל לקבל ידע בעל ערך בפגישה כזו, רוב הסיכויים שלא יתאפשר לנו למצות את האפשרויות שלנו עד הסוף ובטח שלא לקבל ייצוג אמין במשא ומתן.

מומחי המשכנתא של קרדיט אינווסטור יבנו עבורך תוכנית אופטימלית למשכנתא ויסייעו לך למצוא את המוסד הפיננסי שיוכל לממש אותה, עד כמה שניתן.

בין אם מדובר בבית הראשון שלך, נכס להשקעה או אפילו מתחם לעסק, יש לנו את הידע והכלים כדי לבנות עבורך תמהיל משכנתא מיטבי.

מה כולל השירות?

במסגרת ייעוץ המשכנתא נעריך לעומק את המצב הפיננסי שלך, נסקור את אפשרויות המשכנתא שלך ונעניק לך ייעוץ צמוד ומותאם אישית לכל אורך התהליך עד להשלמתו מול הבנק.

המשכנתא אושרה?

מזל טוב – אנחנו עדיין זמינים ומסייעים לך לבנות תוכנית לניהול פיננסי חכם עם החזר המשכנתא. תמיד ניתן להסתייע בנו למחזור המשכנתא בעתיד כאשר ריביות השוק ישתנו, כדי להבטיח שתמיד יעמדו לרשותך ההזדמנויות הטובות ביותר.

לא משנה מהם הצרכים שלך וכמה זמן עבר מאז קבלת המשכנתא, אנחנו זמינים לך לכל שאלה.

למה דווקא איתנו?

כי אנחנו מתמחים במשכנתאות

צוות יועצי המשכנתאות המנוסים שלנו מספק הכוונה מקצועית המותאמת לצרכים הספציפיים ולמצב הפיננסי שלך.

כי התהליך כולו שקוף

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק איתך כדי להבין את המטרות וההעדפות שלך ומבטיחים שכל ההיבטים של אפשרויות המשכנתא מובנות לך – מהתנאים ועלויות הנלוות ועד לשיעורי הריבית.

מחוייבות להצלחה

כי אנחנו לא מתפשרים על פחות ממושלם

אנו מבינים שקבלת משכנתא עשויה להיות תהליך מורכב וארוך. לכן, אנחנו מטפלים בכל התהליך עבורך וחוסכים לך כאבי ראש מיותרים. היעילות הזו, לא באה על חשבון המחויבות שלנו לא לעצור עד שנמצא את הפתרון המושלם לצרכים שלך.

ייעוץ משכנתא שמשרת אותך לפני הכול

רוצה לרתום את המומחיות המקצועית שלנו לשגשוג הכלכלי שלך?

אנחנו כאן כדי לעזור לך לקבל החלטות מושכלות בכל שלב בתהליך קבלת המשכנתא שלך.

לך, יישאר רק לשתף אותנו בצרכים והציפיות שלך ואנחנו ניקח את זה משם.

צרו קשר

לתיאום שיחת ייעוץ ראשונית, אנחנו מזמינים אותך ליצור קשר ממש עכשיו ונחזור אליך בהקדם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

תפריט נגישות