פתרונות משכנתא

משכנתא הפוכה

הגעת לגיל פרישה?
זה הזמן להכיר מקרוב את פתרון המימון האופטימלי עבורך.

משכנתא הפוכה מאפשרת לך למנף את הנכס שלך, ליהנות מסכום נזיל ולשמור על הבית. מומחי המימון של קרדיט אינווסטור הופכים עבורך את התהליך לפשוט, נוח ומותאם אישית. בכל שלב, עומד לרשותך ידע מקצועי שנרכש במעל לעשור של ניסיון, מחויבות גבוהה ליעדים הייחודיים לך ושקיפות מלאה שתאפשר לך לקבל החלטות מושכלות.

איך מחשבים ריביות משכנתא. קרדיט אינווסטור. לקריאת המאמר

מה זה משכנתא הפוכה?

משכנתא הפוכה היא הלוואה העומדת לרשות בעלי בתים בני 55 ומעלה המאפשרת להם להמיר את שווי נכס הנדל"ן שלהם או חלק ממנו למזומן.

בניגוד למשכנתא מסורתית שבה הלווה משלם תשלומים חודשיים למלווה, משכנתא הפוכה משלמת לבעל הבית, בין אם באמצעות סכום חד פעמי או תשלומים חודשיים. לכל אורך התקופה, הבית רק משועבד למוסד המלווה ונשאר בבעלותך.

ניתן להמשיך להתגורר בו ואפילו להשכיר אותו.
כך, אנו ממשיכים לעשות בבית את כל השימושים שעשינו בו עד היום ונהנים מגמישות גבוהה יותר בניהול הפיננסי.

למי מתאימה משכנתא הפוכה?

זהו פתרון פיננסי אידיאלי לבעלי בתים שהגיעו לגיל פרישה וזקוקים לסכום כסף נזיל.

בין אם ישנם חסכונות רבים שטרם נגישים לך מכל סיבה שהיא, אם ברצונך לסייע לילדים, לממן טיול שתמיד חלמת עליו או להיכנס להשקעה משתלמת, ניתן פשוט להסתייע בפתרון הפיננסי הגמיש והנוח הזה לכל מטרה.
תקופת ההלוואה יכולה להימשך לכל החיים.

כדי להבטיח שמסלול ההלוואה אכן ישרת אותך על הצד הטוב ביותר, אנו מעמידים לרשותך שירותי ייעוץ המגובים בידע מקצועי רב תחומי ומקיף בעולמות הפיננסים.

יחד, נסייע לך לקבלת את ההחלטות המיטביות לאורח החיים שלך.

איך זה עובד?

תהליך המשכנתא ההפוכה עם קרדיט אינווסטור מתחיל בהערכה מדויקת של שווי הבית או של סכום המשכנתא שכוסה עד כה. במקביל, נעריך במדויק את היעדים הפיננסיים שלך. על פי המידע שנאסוף, נספק לך ייעוץ מותאם אישית לגבי אפשרויות המשכנתא ההפוכה המתאימות ביותר עבורך. אנו ננהל עבורך את כל תהליך הגשת הבקשה וננהל משא ומתן עיקש עד שנמצה את האפשרויות שלך באופן מלא. לך, יישאר רק להמתין שנסיים לאתר עבורך את המסלול המשתלם ביותר וליהנות מהיתרונות.

למה דווקא איתנו?

ייעוץ פיננסי מבוסס ידע רב תחומי

אנו מביאים עמנו ידע עשיר ומקיף מכל עולמות הפיננסיים. ההיכרות המעמיקה שלנו על מוצרי הלוואה מגוונים, היכולת שלנו לנתח לעומק את פוטנציאל השווי של הנכסים שלך והניתוח המעמיק שנעשה לכלל המוצרים הפנסיוניים שלך, יאפשרו לך ליהנות מהלוואה מדויקת לצרכים.

שותפים נאמנים שלך במסע לעצמאות פיננסית

אנחנו מחויבים ליעדים שלך ועובדים איתך בשיתוף פעולה מלא כדי להבטיח שהייעוץ שלנו ישרת אותך על הצד הטוב ביותר.

מענה ארוך טווח

אנחנו מלווים אותך משלב ההערכה הראשונית, עד לאישור ההלוואה וגם לאחריה. בין אם הצרכים שלך השתנו, אם נדרש לך פתרון נוסף או אם ברצונך לקבל ייעוץ פיננסי רחב היקף שיאפשר לך להתנהל בצורה אחראית וחכמה יותר מעתה ואילך, אנו משתפים אותך בתובנות שלנו ובונים איתך תוכנית מלאה.

ממצים את המיטב מהנכס – מעצבים את העתיד שחלמת עליו

משכנתא הפוכה היא הרבה יותר מעוד מוצר פיננסי, היא כלי יעיל להגשמת חלומות ולהבטחת גמישות אופטימלית עם הגיעך לגיל פרישה. צוות קרדיט אינווסטור ישמח ללוות אותך בכל שלב ולהעניק לך את הידע והכלים הנדרשים כדי למצות את המיטב מההלוואה שלך. לתיאום פגישת ייעוץ, פשוט משאירים פרטים כאן ומיד נחזור אליך.

צרו קשר

זה הזמן לקחת את העתיד הפיננסי בידיים שלך

רוצה ללמוד עוד על מעטפת השירותים הרחבה שממתינה לך איתנו?

כדי לקבל מענה על כל שאלה ולתיאום שיחת ייעוץ, פשוט משאירים פרטים באתר.

הצוות שלנו יחזור אליך בהקדם עם כל המידע ויסייע לך להתאים את הפתרון המדויק ביותר עבורך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך 24 שעות

תפריט נגישות